Na Sluňákově

Já jako ten ekolog jsem prostě musel jet spolu se svou třídou na Sluňákov. Pokoje se mi strašně líbily (no jo, líbit se mi mohly, když sem stejně spal v batohu). První den jsme už chytali bronz na terase. Večer jsme pak hráli hru, že jsme se všichni museli dostat na druhou stranu provázku, a kdo myslíte, že to furt kazil a trhal provázek, no já! (beztak mě vzali proto, aby to na mě mohli prostě všechno svádět). Já jsem tam zas držel hladovku, jak jinak, ale sem tam se mi podařilo vybílit nějakej ten kufr nebo batoh. Druhej den jsme jeli na kole, já nedostal kolo pro sebe! Tak jsme jeli a jeli a jedno kolo se rozbilo a k tomuhle se přiznám, to jsem rozbil já, neboť tak mistrovsky nikdo kolo nerozbije na to jsem hrdej! Odpoledne jsem údajně ještě rozbil postel. No a k večeru jsme šli na hřbitov a já jako správnej "já" jsem vedl celou skupinu. Poslední a třetí den jsme lovili potvory z rybníka. Já, neboť jsem omyvatelnej, jsem ty příšerky lovil i v hlubokých vodách. A potom jsme šli na nádraží a i já jsem dostal pomeranč na cestu. Tím pádem si to u mě vyžehlili.

Samoseto

PS: Fotky najdete tady!


Jak Školní klub uspořádal soutěž v pin-pongu...

Dne 15.března se náš Školní klub rozhodl uspořádat soutěž v pin-pongu. Do této soutěže se mohli přihlásit žáci do dvou kategorií. První kategorie-první stupeň se mohli přihlásit žáci od 3. do  5.třídy, a v druhé kategorii žáci 6. až 9. tříd.

 Ještě než soutěž začala, jsem se rozcvičoval a co se nestalo?! Jednomu z našich soutěžících první kategorie se rozbila pálka! Vypadalo to komicky (samozřejmě jsem se u toho musel vyfotit), takže POZOR musíte dávat pozor ,jinak zraníte sebe, mě nebo vaše ostatní spoluhráče.

Soutěž začala a já s mými reportéry jsem chodili neustále nahoru a dolů, protože se hrálo v přízemí u automatů a v prvním poschodí. A jak dopadla naše první skupina?

Tak na prvním místě se umístil Jiří Vyňuchal ze třídy 5.A, na druhém místě Jonáš Kolomazník ze 4.B a na třetím místě se umístil Max Ševčík ze třídy 4.C. Našim mladým hráčům blahopřejeme a doufám že se příští rok zase potkáme na pin-pongu.

 Potom co dohrál první stupeň mi tak vyhládlo, že jsem musel jít na oběd, a koho jsem tam nepotkal? Naše hráče druhé kategorie!  Asi taky museli nabrat sílu. Druhý stupeň šel  rychleji,  protože někteří žáci to vzdali úplně na začátku a ani se nedostavili! Ale ten zbytek, co dorazil ,hrál až do roztrhání těla! Bohužel (nebo naštěstí?) se nikomu pálka nezlomila ,tak jsme nemuseli shánět náhradní pálku.

A naše druhá skupina dopadla takto: Na prvním místě Patrik Javora ze třídy 6.A, na druhém místě Michal Pinček také z 6.A a na třetím místě náš nejstarší hráč a to Kristýna Dvořáčková ze třídy 8.B

Tak takto vypadal náš pin-pongový turnaj.

S pozdravem váš Samoseto :-)

 

A všechny fotky z turnaje najdete tady!!!


SAMOSETO BYL NA KARNEVALU ŠKOLNÍ DRUŽINY A KLUBU,

 

ale zapomněl si doma masku, a tak mu nezbylo než jenom fotit
a fotit - odměny si odnesli jiní :-(( - 
na fotky se podívejte sem
(28.03.2013)

 

 


 


Fotogalerie z recitační soutěže i s komentářem samotného autora je k vidění zde.Fotky z Vánočního jarmarku (se Samosetovým komentářem...) najdete tady.Fotky z Mikuláše najdete na školním webu tady.


               
A tady jsou fotky z Mikulášských hrátek pro prvňáky a druháky.