Přijeli k nám cizinci z různých zemí

 


Setkání s primátorem

Ve čtvrtek 5.12. jsem se zastavil u pana primátora povykládat mu, jaké je to teď na naší škole, co je nového, co se u nás chystá a tak… Nejvíc pana primátora zaujalo, že jsme byli pětkrát Zelená škola Olomouckého kraje. A taky měl celkem vkusnou kancelář a v ní celkem pohodlný křesla a dobrý koláčky. Nejvíc se mi ale stejně líbilo, že z okna šel vidět stromek.


Váš SAMOSETO

 

A tady je oficiální zpráva Magistrátu měste Přerova:

EKOtým  
"06.12.2013

Primátor se setkal s dětmi z Ekotýmu

Primátor města Přerova Jiří Lajtoch přijal zástupce Ekotýmu přerovské Základní školy Trávník. Poděkoval jim za úspěchy, které školu vyzdvihly a zviditelnily v rámci celého kraje. 
Základní škole Trávník se totiž podařilo získat status Zelené školy Olomouckého kraje za rok 2012/2013 - pro podporu realizace školní ekologické výchovy. Jedná se o jedinou školu v Olomouckém kraji, která toto ocenění získala popáté za sebou. Škola také získala plaketu a certifikaci Přírodní zahrady – a to za postupnou obnovu školní zahrady prostřednictvím realizace grantových programů a následné využití zahrady pro výuku environmentální výchovy. Škola Trávník se tedy může chlubit jedinou školní certifikovanou přírodní zahradou v Olomouckém kraji."
Zdroj: Oficiální stránky Magistrátu města Přerova, https://www.prerov.eu/redakce/index.php?subakce=news&lanG=cs&od=80&

Fotogalerii z Krajské konference EVVO na Sluňákově (na které jsme mimo jiné převzali i náš pátý titul !Zelená škola Olomouckého kraje) najdete tady.


Fotogalerii z projektového dne "Naše posvíceni" najdete tady.


   

Komentovnou fotogalerii ze "Semináře dobré praxe" najdete tady.


Komentovnou fotogalerii z akce "Učíme se v zahradě" najdete tady.Fotky z Ekokonference najdete tady.