SAMOSETO NEMOHL BÝT NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, ALE OSTATNÍ SPOLUPARLAMENŤÁCI MU VŠE POPSALI V DOPISE:

Drahý Samoseto,

je nám líto, že jsi námi nemohl být ve škole na Dni otevřených dveří, který se konal 6. 4. 2013. Proto Ti alespoň popíši, co jsme přichystali pro rodiče s dětmi, kteří se přišli na naši školu podívat.

Trávníček si přichystal krásné vystoupení, ve kterém děti zpívaly lidové písničky a k tomu nám zatančily.

Parlament si připravil zábavnou cestu plnou hádanek i poznávacích, vědomostních a sportovních úkolů, které neplnily jenom děti, ale i rodiče. Takže si mohli poměřit síly, nebo si navzájem pomáhali s řešením někdy i zapeklitých úkolů. Za úspěšné splnění všech aktivit, dostávali razítka do kartiček a v cíli si vyzvedli sladkou odměnu. 

Návštěvníci měli možnost, prohlédnout si celou školu včetně odborných učeben i například cvičnou kuchyňku. Koho cestování po naší škole moc unavilo, mohl si zkusit, jak chutná jídlo z naší kuchyňky.

Tak o tohle jsi přišel, ale věřím, že kdybys mohl, tak bys tu byl.

S pozdravem parlament :-)

 


ZÁPIS DO 1.TŘÍD - 11. - 12. 02.2013

Samoseto se členy Žákovského parlamentu pomáhali u zápisu do 1. tříd - tedy Samoseto si opět půjčil fotoaparát (tentokrát od Míši Z.) a potloukal se s ním jen tak okolo...na fotky z pondělí se podívejte sem.

A fotky z úterý najdete tady


SAMOSETO POMÁHAL PŘI SBĚRU STARÉHO PAPÍRU

Protože členové Žákovského parlamentu pravidelně pomáhají při sběru starého, nemohl mezi nimi chybět ani Samoseto. I když, upřímně řečeno, spíš se jim tam motal s foťákem než že by nějak výrazně pomohl...ale aspoň si můžete udělat představu o tom, jak takový sběr papíru (obzvlášť v mrazu a sněhu) vypadá. Celou fotogalerii najdete zde.